Turnė

Hardcover, 216 pages

Lithuanian language

Published by Lapas.

ISBN:
978-609-8198-09-6
Copied ISBN!
3 stars (1 review)

Kastytis Sarnickas – grupės „G&G Sindikatas“ narys, muzikos pasaulyje pažįstamas kaip Kastetas. Jo pirmoji knyga „Turnė̃“ – tai romanas apie išgalvotą roko grupę „Alkūninis velenas“.

Kultinė grupė „Alkūninis velenas“ vyksta į koncertinį turą po Airiją ir Didžiąją Britaniją. 10 dienų truksiantis turas taps nemenku iššūkiu grupės nariams. 15 metų muzikinėje scenoje gyvuojančios roko grupės nariai mena laikus, kai rokas ir maišto kultūra valdė pasaulį. Dabar jiems tenka prisitaikyti kiek kitokiame pasaulyje, kur svarbiau papozuoti nuotraukoms, pasirodyti socialiniuose tinkluose, o ne visą save atiduoti muzikai.

Vis dėlto keturi muzikantai – Vėdaras, Raketa, Guolis ir Pigis – pasičiupę instrumentus sėda į lėktuvą su vadybininku Rolandu ir skrenda. Pradžioje pasiryžę skaityti knygas ir ramiai leisti laiką viešbutyje, pamažu draugai įsisiūbuoja ir galiausiai alus liejasi laisvai. Tačiau, ar tai noras nenustoti maištauti ir pratęsti prieš penkiolika metų sename garaže pradėtas grupės tradicijas, ar tiesiog liūdesio skandinimas?

Knyga „Turnė“ atskleis nepagražintus muzikantų gyvenimo užkulisius ir …

1 edition

Neįpareigojantis skaitalas, skaitosi greitai ir neskausmingai, išliekamoji vertė - 0

3 stars

Susiskaitė greit is neskausmingai, bet iš knygos nežinau kas išliks atmintį, turbūt nieko, visi aprašymai ir recenzijos knygos žadėjo kad "prisižvengsiu ir t.t. ten kelios juokingos vietos man pasitaikė. Pečiūra rašo tikrai geriau.